No. 881 Chongqing Zhong Road, Licang District, Qingdao China
Dom

Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.

dobra jakość 3D Przedłużanie rzęs na sprzedaż
Uwielbiam ich rzęsy Będę zamawiać więcej. Odzyskał moje rzęsy w mailu w ciągu pięciu dni. Ich produkt jest niesamowity, używam .15 na większości klientów. Z tym wyglądem użyłem .15 i zmieszałem go z fanami lankis. Jestem w stanie osiągnąć wygląd rzęsami. Mają też matowy wygląd.

—— jeany sam

Jestem lash tech i właśnie zamówiłem c loki, ponieważ zamówiłem curl i byłem z nich tak szczęśliwy. Powiedziałbym, że rzęsy te są bardzo porównywalne z niektórymi bardzo wysokiej klasy markami. Curl trzyma się dobrze, są matowe i są czarne. Szkoda, że ​​nie przyszły na tace z tylko jedną długością zamiast

—— Kaila Boston

Te rzęsy są naprawdę piękne. Ostatnio wypróbowałem wiele nowych marek i jest to zdecydowanie jedna z moich ulubionych. Są niezwykle miękkie, ale jednocześnie twarde. Na moich klientach wyglądają bardzo matowo na czarno i daję piękny efekt pióra.

—— Stephanie Rodis

Kochał ich. Tak naturalny wygląd.

—— Rhonda

Niesamowity!! Użyj, aby zrobić moje rzęsy profesjonalnie, ale pomyślałem, że spróbuję je zrobić sam i okazali się piękni !!!! Wymaga dużo cierpliwości, ale warto za tę cenę.

—— kenzie

Im Online Czat teraz

Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd. Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd. Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd. Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd. Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd. Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd. Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.
Outlook firmy Nasi pracownicy Nasi pracownicy Nasi pracownicy Nasz sprzedawca Nasz sprzedawca Nasz sprzedawca

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : Dziewczyna queency
Ilość pracowników : 20~30
Coroczne wyprzedaże : 500-600
Rok założenia : 2016
pc Export : 40% - 50%
Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd jest jednym z profesjonalnych dostawców rzęs sierści w Chinach, nasze produkty obejmują przedłużanie rzęs, klej do rzęs, pęsety, plastry do oczu i wszelkiego rodzaju akcesoria.
mamy własne fabryki, które znajdują się w Qingdao, największym obszarze produkcji sztucznych rzęs w Chinach, które produkują produkty dla wielu najlepszych marek rzęs na świecie. Z zadowoleniem przyjmujemy również zamówienia OEM i ODM oraz oferujemy usługi pakowania pod własną marką. Posiadamy własny profesjonalny zespół projektowy. Niezależnie od tego, czy wybierasz aktualny produkt z naszego katalogu, czy szukasz nowego projektu, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji.
Nasz dział kontroli jakości sprawdza rzęsy jeden po drugim, aby upewnić się, że są one kwalifikowane, a następnie można je zapakować w pudełka po dezynfekcji światłem ultrafioletowym.
cieszymy się na rozwój długoterminowej współpracy z przyjaciółmi na całym świecie.
jeśli lubisz nasze produkty, prosimy o kontakt z nami whatsapp + 8615064882753
Szczegóły kontaktu
Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Fiona Ma

Tel: 86--17762000102

Faks: 86--15064882753

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)