No. 881 Chongqing Zhong Road, Licang District, Qingdao China
Dom

Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość 3D Przedłużanie rzęs na sprzedaż
Uwielbiam ich rzęsy Będę zamawiać więcej. Odzyskał moje rzęsy w mailu w ciągu pięciu dni. Ich produkt jest niesamowity, używam .15 na większości klientów. Z tym wyglądem użyłem .15 i zmieszałem go z fanami lankis. Jestem w stanie osiągnąć wygląd rzęsami. Mają też matowy wygląd.

—— jeany sam

Jestem lash tech i właśnie zamówiłem c loki, ponieważ zamówiłem curl i byłem z nich tak szczęśliwy. Powiedziałbym, że rzęsy te są bardzo porównywalne z niektórymi bardzo wysokiej klasy markami. Curl trzyma się dobrze, są matowe i są czarne. Szkoda, że ​​nie przyszły na tace z tylko jedną długością zamiast

—— Kaila Boston

Te rzęsy są naprawdę piękne. Ostatnio wypróbowałem wiele nowych marek i jest to zdecydowanie jedna z moich ulubionych. Są niezwykle miękkie, ale jednocześnie twarde. Na moich klientach wyglądają bardzo matowo na czarno i daję piękny efekt pióra.

—— Stephanie Rodis

Kochał ich. Tak naturalny wygląd.

—— Rhonda

Niesamowity!! Użyj, aby zrobić moje rzęsy profesjonalnie, ale pomyślałem, że spróbuję je zrobić sam i okazali się piękni !!!! Wymaga dużo cierpliwości, ale warto za tę cenę.

—— kenzie

Im Online Czat teraz
1 2
Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd. Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.

 • Linia produkcyjna
  Jesteśmy profesjonalną fabryką fałszywych rzęs. Teraz stopniowo rozszerzamy się, aby stać się konkurencyjnym eksporterem fałszywych rzęs.

  Dzięki naszemu rozwojowi mamy teraz wiele firm stowarzyszonych, które dostarczają nam produkty przeznaczone do sprzedaży za granicą. Nasi doświadczeni pracownicy i doskonały zespół zarządzający wdrożyli ścisły nadzór jakości i system kontroli, aby zapewnić, że produkty spełniają międzynarodowe standardy, a zamówienia są dostarczane w określonych terminach.

  Nasze produkty cieszą się doskonałą reputacją dzięki dobrej jakości, konkurencyjnym cenom i szybkiemu transportowi na rynku międzynarodowym. Obecnie z niecierpliwością czekamy na współpracę z większą liczbą klientów zagranicznych w oparciu o wzajemne korzyści.

 • OEM / ODM
  Zapewniamy również usługę OEM / ODM.

  Nasi klienci OEM / ODM znajdują się w całym morzu, zaopatrują się w sieć sklepów, importerów i agenci.

 • R & D
  posiadamy profesjonalny dział R&D.

Szczegóły kontaktu
Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Fiona Ma

Tel: 86--18660205139

Faks: 86--15064882753

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)