No. 881 Chongqing Zhong Road, Licang District, Qingdao China
Dom Produkty

Przedłużanie rzęs Mink

Orzecznictwo
dobra jakość 3D Przedłużanie rzęs na sprzedaż
Opinie klientów
Uwielbiam ich rzęsy Będę zamawiać więcej. Odzyskał moje rzęsy w mailu w ciągu pięciu dni. Ich produkt jest niesamowity, używam .15 na większości klientów. Z tym wyglądem użyłem .15 i zmieszałem go z fanami lankis. Jestem w stanie osiągnąć wygląd rzęsami. Mają też matowy wygląd.

—— jeany sam

Jestem lash tech i właśnie zamówiłem c loki, ponieważ zamówiłem curl i byłem z nich tak szczęśliwy. Powiedziałbym, że rzęsy te są bardzo porównywalne z niektórymi bardzo wysokiej klasy markami. Curl trzyma się dobrze, są matowe i są czarne. Szkoda, że ​​nie przyszły na tace z tylko jedną długością zamiast

—— Kaila Boston

Te rzęsy są naprawdę piękne. Ostatnio wypróbowałem wiele nowych marek i jest to zdecydowanie jedna z moich ulubionych. Są niezwykle miękkie, ale jednocześnie twarde. Na moich klientach wyglądają bardzo matowo na czarno i daję piękny efekt pióra.

—— Stephanie Rodis

Kochał ich. Tak naturalny wygląd.

—— Rhonda

Niesamowity!! Użyj, aby zrobić moje rzęsy profesjonalnie, ale pomyślałem, że spróbuję je zrobić sam i okazali się piękni !!!! Wymaga dużo cierpliwości, ale warto za tę cenę.

—— kenzie

Im Online Czat teraz

Przedłużanie rzęs Mink

(1)
Chiny 100% Rzeczywiste Przedłużanie Rzęs Mink Mink Indywidualne Rzęsy 6 - 16mm Długość fabryka

100% Rzeczywiste Przedłużanie Rzęs Mink Mink Indywidualne Rzęsy 6 - 16mm Długość

Rzęsa z futra z norek, 100% rzęs z norek, indywidualne przedłużanie rzęs Korzyść: 1: najbardziej konkurencyjna cena. 2: Można zapewnić najwyższą jakość. 3: Twój pilny czas realizacji może być zagwarantowany dzi... Read More
2019-05-09 09:23:22
Page 1 of 1